Online Destek Hattı
 
 


 

 

Foot Care Kullanma

Öncelikle ayaklarınızı sabun kullanarak yıkayın ve iyice durulayın. Ayaklarınızı bir havlu yardımıyla kuruladıktan sonra; ayaklarınızın alt kısmına, parmak aralarınıza, Foot Care’i ince bir tabaka halinde uygulayın.
Bundan sonraki adım ise Foot Care’in ambalajından çıkan özel %100 pamuk çorabı giymeniz olacak.
Tam 24 saat ayaklarınızda tutacağınız bu çorap Foot Care’in etkisinin çok daha kalıcı olmasını sağlayacak. 24 saat sonra çorabı çıkardığınızda Foot Care, günler boyunca kokmayan ve sağlıklı ayaklarınız olmasına yardımcı olacak…

Artık ayakkabılarınızı çıkartmaktan korkmayacaksınız!

Foot Care Farkı

Gözenekleri tıkamadan, aksine gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırması ve vücudun normal florasını güçlendirerek ayak kokusu yapan bakterileri yok etmeye yardımcı olmasıdır.

Food Care Nasıl Önler

Foot Care’in özel formülü ayak kokusunu bakteri oluşumunu engelleyerek önlüyor. Bakteri oluşumunu ise gözeneklerin hava almasını sağlayarak engelliyor.
Foot Care’in en önemli özelliği gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırması. Böylece vücudun normal florası olması gerektiği gibi dengelenerek koku yapan bakterilerin oluşumu önlenir.
1 kullanımda tam 120 gün etkisini sürdüren Foot Care, ayak kokusunu önlemek için etkili ve kalıcı formül!
Foot Care’i gece yatmadan önce ayağınıza, ayak parmaklarınıza ve parmak aralarınıza uygulayın. Özel çorabını giyin ve uykuya dalın. Foot Care siz mışıl mışıl uyurken, istenmeyen kokuyu giderecek ve sağlık kazandırarak ayak kokusu probleminizi çözecek!